Vest: Vukušić het-trikom srušio Čukarički

Vukušić het-trikom srušio Čukarički

Kolubara iz Lazarevca napravila je malo iznenađenje u osmom kolu Superlige Srbije. Na svom terenu savladali su Čukarički 3:2.

Pravi vatromet golova viđen je u prvom poluvremenu. Goste je u vođstvu u 27. minutu doveo Luka Adžić i delovalo je da će opravdati ulogu favorita.

Međutim, onda na scenu stupa hrvatski napadač Ante Vukušić. U periodu od 29.do 45. minuta postiže tri gola i donosi veliku radost domaćim navijačima. Sa skorom 3:1 se otišlo na odmor.

U nastavku je viđena dominacija Čukaričkog. Gosti su napadali, stvarali šanse, ali nisu mogli ništa više od gola za 3:2, koji je postigao Vujadinović u 58. minutu.

Kolubari je ovo bila treća pobeda u ovogodišnjem šampionatu, a Čukaričkom drugi poraz.

Izvor: Sport klub