Vest: Pobeda vredna sredine tabele

Pobeda vredna sredine tabele

Fudbaleri Kolubare slavili su na svom terenu nad Napretkom sa 1:0,u meču 16. kola Superlige Srbije.

Kiša koja je prethodna dva dana padala u Lazarevcu, natopila je teren kreirala je uslove koji se teško mogu nazvati fudbalskim. Borba u blatu odlučena je u 9. minutu golom Vasilija Brkića. Štoper domaćina spretno je reagovao na prvoj stativi posle kornera i matirao Vasiljevića.

Na terenu koji je iz minuta u minut bio sve teži za igru domaćin je uspeo da trasira put do važnih bodova. Uprkos inicijativi u drugom poluvremenu gosti su morali da se pomire sa sedmim porazom ove sezone.

Drugi gol defanzivca ove sezone prekinuo je niz od tri poraza Lazarevčana i doneo Kolubari petu ovosezonsku pobedu.

Osvojena tri boda pogurali su kolubaru do 11. pozicije i beg iz opasne zone. U narednom 17. kolu gostuje ekipi Radnika 20. novembra u Surdulici.

Pratite nas na našoj Facebook Instagram stranici !